Doporučuji: Testy.mysteria.cz, HockeyPage.wz.cz

Railroad Tycoon 3

Railroad Tycoon 3 je dalším pokračovatelem vláčkařských ekonomických strategií. Můžete si zahrát kampaň, která simuluje nějakou významnou železniční událost (například přepravujete ropu v americkém Texasu, stavíte Orient-Express, ...), můžete si též zahrát multiplayer a nastavit si třeba mapu, období hry nebo se můžete utkat s některým jiným vláčkařem přes internet. Zkrátka tato hra nabízí velké množství možností a pro tvořivé je zde editor, ve kterém můžete vytvořit vlastní neopakovatelné a jedinečné scénáře, které si pak bude moci po zveřejnění zahrát každý vlastník této hry.

Hra začíná většinou tak, že máte společnost, počáteční sumu peněz a Vaším úkolem je v pozici magnáta postavit železniční impérium a případně plnit zvláštní úkoly dané sénářem. Můžete stavět koleje, nakupovat nové lokomotivy, určovat trasu vlaků a tím stále rozšiřovat společnost a zyvšovat tak možný zisk. Jako magnát se můžete zúčastnit burzy, nakupovat a prodávat akcie a tím také při troše toho štěstí vydělat nějaký dolárek. Navíc ještě často soupeříte s jinými společnostmi (záleží na scénáři) a můžete se tak porovnávat s počítačem ovládanými magnáty.

  
  
  
  
© ja.chytrak.cz 2005-2006. Zákaz kopírování obsahu stránek bez písemného svolení autora. Tento web je optimalizován pro Internet Explorer 6.0 a Mozilla Firefox.