Doporučuji: Testy.mysteria.cz, HockeyPage.wz.cz

Něco o autorovi tohoto webu

Ahoj! Je mi x-náct, rád sportuju, kreslím, fotografuji a dělám různý věci na počítači. Bydlím v Pardubicích, městě perníků a hokeje.

Ze sportů mám rád asi nejradši hokejbal a fotbal, potom plavání, lyžování a jízdu na kole, závodně hraju šachy. Hokejbal sem se snažil hrát závodně, ale zatím se mi nějak nedaří, fotbal jsem hrál závodně asi rok, pak sem měl úraz, tak sem skončil. Na plavecký tréninky chodim aspoň tak jednou tejdně. Lyžování je možné provozovat jen v zimě, takže mám v létě pauzu a čas na případné jěždění na kole. Šachy hraju závodně asi 4roky, ale nyní jsem skoro rok nehrál žádnou pořádnou partii, takže se už těším na příští rok, kdybych měl už zase začít hrát. Jinak ještě hraju ping-pong a bowling, ale nemám moc možností si zahrát.

Chodil jsem dlouhy na výtvarný kroužek, ale pak jsem musel kvůli šachám jezdit jinam, kde mě to nebavilo vůbec, tak maluju už jen příložitostně. Fotografování mě baví, už se mi podařilo vyfotit několik desítek zajímavejch fotek, fotím hlavně přírodu, zvláště pak detaily jako hmyz, kytky a další. V posledních 2-3 letech ještě pěstuje bonsaje, zatím se smíšenými úspěchy a neúspěchy.

Na počítači jsem dřív hrál občas jen hry, před dvěma lety jsem však pronikl do tajemství webových stránek a pořád mě to baví. Z her teď hraju jen strategie a to jen příležitostně, v poslední době jsem začal hrát Railroad Tycoon 3, kterému se věnují i tyto stránky.

Fotky
foto 1
foto 2
foto 3

© ja.chytrak.cz 2005-2006. Zákaz kopírování obsahu stránek bez písemného svolení autora. Tento web je optimalizován pro Internet Explorer 6.0 a Mozilla Firefox.